KAVOSZ KARRIER

A KAVOSZ Zrt. keresi új kollégáját

Junior helpdesk munkatárs munkakörbe

FŐBB FELADATOK:

  • a Széchenyi Kártya Program hitelkérelem befogadási folyamatának központi háttértámogatása,
  • bejövő hívások, üzenetek és e-mailek kezelése,
  • a vállalati hitelkonstrukciók feltételeivel kapcsolatos tájékoztatásnyújtás,
  • adminisztrációs teendők (pl. a hitelügyletek státuszegyeztetésével kapcsolatban).

ELVÁRÁSOK:

  • pénzügyi, gazdasági területen szerzett képzettség, képesítés, gyakorlat,
  • minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny,
  • ügyfélközpontú szemléletmód,
  • precizitás, odafigyelés a részletekre, pontos és igényes önálló munkavégzés,
  • kiváló (írásos és verbális) kommunikációs készség,
  • MS Office alkalmazások (elsősorban Word, Excel, Outlook) magabiztos használata,
  • vállalati hitelezési területen – különösen Széchenyi Kártya Programmal kapcsolatosan – szerzett gyakorlat előnyt jelent.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Megbízható, precíz és pontos munkádat versenyképes alapbérrel, fejlődési lehetőséggel és megbecsüléssel honoráljuk. Sokszínű és változatos munkádat egy jól összeszokott csapatban, családias légkörben végezheted. Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, akkor küldd el Önéletrajzodat a kavoszhr@kavosz.hu email címre.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, VI. kerület