KAVOSZ KARRIER

JAVA fejlesztő munkatárs

A KAVOSZ Zrt. keresi új kollégáját

JAVA fejlesztő munkakörben

FŐBB FELADATOK:

  • A meglévő, többszereplős, sokfunkciós, több külsős kapcsolattal működő web alapú hitelezés-támogatási rendszer szoftverfejlesztése
  • Az általad elkészített funkciók fejlesztői tesztelése, hibajavítása
  • Dokumentáció készítése
  • Együttműködés a meglévő kollégákkal

ELVÁRÁSAINK:

  • IT területen végzett felsőfokú végzettség vagy képzettség
  • JAVA (JSE, JEE, JME) és AngularJS alkalmazásfejlesztési jártasság
  • SQL haladó szintű ismerete
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code)
  • Fejlesztést és tesztelést segítő eszközök ismerete (SVN/GIT, NetBeans/Eclipse, IntelliJ)
  • Minőségorientált hozzáállás
  • Rendszerszemlélet, precizitás
  • Komplex problémák gyors megértése
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló felelősségteljes munkavégzésre és csapatmunkára való készség

ELŐNYT JELENT:

  • DB2 tapasztalat
  • XML, HTML, DHTML, xHTML tapasztalat
  • JDBC tapasztalat
  • Docker vagy OpenShift tapasztalat
  • WebSphere, Tomcat, JBOSS, Glassfish, Linux, Oracle tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Megbízható, precíz és pontos munkádat piacképes jövedelemmel, fejlődési lehetőséggel és megbecsüléssel honoráljuk. Sokszínű és változatos munkádat egy jól összeszokott csapatban, családias légkörben végezheted. Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, akkor küldd el Önéletrajzodat a kavoszhr@kavosz.hu email címre.

FOGLALKOZTATÁS JELLEGE, IDŐTARTAMA: hosszú távú foglalkoztatás teljes munkaidőben

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, VI. kerület